English Planet. Пн-Пт с 10:00 - 21:00. Сб-Вс с 10:00 - 18:00 ☎ (073) 355 21 93

Якщо ви заповнюєте реєстраційну форму на нашому сайті – це означає згоду з нашою політикою конфіденційності. Крім цього, ви даєте згоду на те, що ми можемо розголосити вашу персональну інформацію в описаних нижче випадках.

1) У разі вашої особистої згоди: в інших випадках перед тим, як Наша компанія передає вашу конфіденційну інформацію третім особам, ми повинні отримати вашу особисту згоду. Наприклад, третя сторона пропонує співпрацю з Нашою компанією або конкурс, тоді ми будемо робити запит на Ваш дозвіл на використання Ваших особистих даних.

2) Компаніям, які працюють від особи Нашої компанії: Ваші персональні дані можуть бути частково розкриті компанії, яка виконує функції підтримки бізнесу від нашого обличчя. У наші вимоги входить, щоб така компанія використовувала дані виключно в цілях надання послуг відповідно до договору; їм заборонено передавати Ваші конфіденційні дані іншими сторонами в ситуаціях, але в ситуаціях, коли це необхідно для надання оговорених послуг, передача особистої інформації їм дозволяється. Виконання замовлень, управління реалізацією заявок, нагородження бонусами та призами, інформаційними системами та організації запитів між клієнтами – все це функції підтримки бізнесу. Також передбачено розкриття узагальнених неперсоніфікованих даних у випадках вибору постачальника послуг.

3) Спільним та дочірнім підприємствам: Спільне або дочірнє підприємство – це компанія, в якій Компанії належить не менше 50% дольової участі. У процесі передачі Ваших конфіденційних даних партнеру за спільним або дочернім підприємством ми вимагаємо не поширювати дані іншими сторонами в рекламних цілях і не використовувати Ваші дані будь-яким шляхом, який суперечить Вашому вибору. Ми не будемо передавати Ваші конфіденційні дані своїм партнерам за загальними та дочерніми компаніями для рекламних цілей, якщо Ви вкажете, що не бажаєте отримувати маркетингові матеріали від нашої Компанії.

4) На спільно партнерських або позиціонованих сторінках: у договорі передбачено, що в нашій Компанії є право поширювати дані компаніям-партнерам, спільно з якими ми займаємося реалізацією спеціальних заходів і пропозицій щодо просування товару на спільно позиціонованих сторінках сайту. На таких сторінках Ви будете попереджені про передачу особистих даних. Перед наданням особистих даних можна ознайомитися з повідомленням про конфіденційність, відповідно до якого партнер буде використовувати дані, які Ви надаєте.

5) У разі передачі контролю над підприємством: ми маємо право передавати Вашу конфіденційну інформацію у випадках з трансфертом, повною або частковою продажем наших активів або підприємства в цілому. У вас є повне право відмовитися від передачі даних про себе. Це буде означати, що в новій організації не буде прав і можливостей далі забезпечувати Вас продуктами та послугами, які раніше надавались нашою Компанією.

6) Правоохоронним органам: Ми можемо без Вашої згоди розкрити Вашу конфіденційну інформацію третім сторонам із-за наступних причин: захист або укріплення прав дочірніх підприємств Компанії або власне прав самої Компанії; допомога у випадку попередження шахрайства; постанов суду, щоб уникнути порушення закону або нормативно-правових актів.

Усі конфіденційні дані, які будуть Вами передані для реєстрації на нашому сайті, можуть бути змінені в будь-який момент або видалені за Вашим запитом. Вам всього лише потрібно буде з нами зв’язатися, будь-яким доступним і зручним для Вас способом використання контактної інформації, яка розміщена в спеціальному розділі нашого сайту.

Ви без проблем можете отримати відмову від нашої регулярної розсилки та регулярного отримання листів. В кінці всіх листів розміщено посилання для відмови, ви можете використовувати його в будь-який момент.

Закрыть меню