English Planet. Пн-Пт с 10:00 - 21:00. Сб-Вс с 10:00 - 18:00 ☎ (073) 355 21 93

 Англійська по Скайпу

Вартість курсу від 400 грн.
Тривалість курсу індивідуально
Тривалість заняття 60-90 хвилин
Кіл-ть чоловік у групі індивідуально

Переваги англійської по Скайпу:

✔️ навчання не виходячи з дому

✔️ гнучкий графік занять

✔️ індивідуальна програма

✔️ професійні викладачі

✔️ можливість займатися індивідуально

✔️ розмовна англійська з носієм мови по кращій ціні

Записатися на пробний урок англійської по скайпу

Англійська мова по скайпу в школі English Planet

Школа English Planet в своїй роботі широко використовує новітні методики і інноваційні технології навчання, однією з яких є навчання англійській мові по скайпу.

Вивчення англійської по скайпу – зручний, сучасний, високоефективний метод освоєння іноземної мови. Використовуючи даний спосіб навчання, учням не потрібно витрачати час на поїздку до місця занять, що дуже зручно.

Щоб вивчати англійську мову по скайпу, досить просто встановити відповідну програму на підключений до інтернету комп’ютер, планшет або телефон і зареєструватися в програмі.

Заняття англійською онлайн по скайпу забезпечують наступні переваги:

  • індивідуальний підхід;
  • ефективна форма навчання;
  • економія часу.

Учні нашої школи мають можливість вивчати англійську по skype індивідуально або в міні-групах, за власним вибором. Заняття проводяться досвідченими викладачами, серед яких є і носії мови.

Завдяки гнучкому графіку занять, ви зможете займатися англійською по скайпу в зручний для вас час. Займаючись онлайн, ви отримаєте повну увагу викладача. При виборі індивідуальних уроків він буде займатися виключно з вами, не відволікаючись на інших учнів. Такий вид занять дуже ефективний і швидко приносить результати.

Особливо заняття англійською мовою по skype підходять людям, які мають комплекси і страхи перед груповими заняттями. Якщо вам дискомфортно займатися в групі, ви соромитеся давати відповіді в присутності інших людей, індивідуальне онлайн-навчання стане оптимальним для вас варіантом занять.

Як проходять уроки англійської по скайпу?

Всі заняття англійською по скайпу проходять у форматі відеодзвінків. На першому уроці викладач тестує учня, визначаючи рівень володіння мовою, після чого складає для нього індивідуальну програму занять.

Уроки англійської по скайпу проходять у формі спілкування учня з викладачем англійською мовою. Програму навчання учні можуть вибирати самі, так само, як і частоту і тривалість занять.

Під час уроків англійської мови по скайпу викладачі пояснюють учням основи граматики, вивчають фонетику, допомагають учням поповнити їх словниковий запас. У будь-який момент учень має можливість припинити навчання англійської по скайпу або перенести урок на інший час.

Англійська по скайпу для дітей

Заняття англійською по скайпу для дітей старшого віку передбачають бесіди учнів з викладачем на тему звичаїв і традицій жителів англомовних країн, їх пам’яток, відомих людей і тому подібне.

Заняття з малюками проводяться, переважно, в ігровій формі. Викладачі розповідають їм байки англійською мовою, спілкуються на цікаві для них теми, грають в захоплюючі ігри.

При вивченні англійської для дітей по скайпу в міні-групах між учасниками занять розігруються сценки з вистав, проводяться вікторини та інші захоплюючі конкурси.

Англійська по скайпу для дорослих

Під час занять англійською по скайпу для дорослих викладачі мовної школи дають учням індивідуальні завдання, які допомагають їм розширити свій словниковий запас, а також поліпшити володіння граматикою.

Для кожного учня розробляється індивідуальна програма навчання. При її складанні враховується рівень володіння англійською та мета вивчення мови (для розширення наявних знань, туристичної поїздки, роботи за кордоном та ін.).

Під час занять з учнями викладачі нашої школи використовують високоефективні навчальні та методичні матеріали.

Розмовна англійська по скайпу

Процес навчання розмовній англійській по скайпу в школі English Planet будується на постійному спілкуванні викладачів з учнями. Воно цілком і повністю відбуваються англійською мовою.

Це дозволяє учням істотно розширити словниковий запас, навчитися правильно будувати речення, грамотно висловлювати свої думки. Вибудовуючи програму спілкування, викладач враховує можливості учня і його рівень володіння мовою.

Спілкування поступово переходить від простого до складнішого – постійно додаються нові слова, більш складними і розгорнутими стають фрази і речення.

Бізнес англійська по скайпу

За допомогою занять бізнес англійською по скайпу ви зможете вивчати терміни і поняття, які використовуються в діловому житті. Володіння англійською мовою потрібно для роботи і побудови кар’єри багатьом сучасним людям.

Після цих занять вам буде простіше пройти співбесіду в компанію і влаштуватися на добре оплачувану роботу. Отримані знання та навички знадобляться вам на роботі, допоможуть налагодити спілкування з іноземними партнерами і клієнтами, дадуть можливість швидше просунутися службовими сходами.

Найкращий викладач англійської по скайпу в English Planet

У школі English Planet викладання англійської по скайпу ведуть досвідчені педагоги, які мають високу кваліфікацію та постійно підвищують її, проходячи навчання на тематичних курсах. Вони систематично беруть участь в різноманітних семінарах, конференціях, вебінарах, які проводяться провідними англійськими видавництвами навчальних комплексів.

Всі наші викладачі мають великий досвід і відрізняються високим професіоналізмом, що підтверджується наявними у них сертифікатами і дипломами. Вони використовують індивідуальний підхід до навчання учнів і докладають всіх зусиль для того, щоб зробити заняття максимально цікавими, насиченими і продуктивними.

Кожен учень має можливість вибрати для занять того репетитора англійської по скайпу, якого він вважає найкращим. Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам і надаємо їм можливість вибору підходящого, з їх точки зору, викладача.

Наші співробітники, що навчають учнів через інтернет, відмінно володіють не тільки англійською мовою, але і комп’ютером. Тому вони без проблем справляються з дистанційними заняттями і будують навчальний процес найефективнішим чином.

Англійська по скайпу з носієм мови

Найбільший ефект і найшвидший результат від занять забезпечує вивчення англійської по скайпу з носієм мови. Заняття на онлайн курсах англійської мови з носієм дозволяють учням швидко поповнювати свій словниковий запас і домагатися правильної вимови іноземних слів.

Вибравши такий формат навчання, ви зможете дуже швидко підвищити рівень володіння іноземною мовою. Займаючись англійською по скайпу з носієм, ви поринете повністю в мовне середовище, навчитеся правильно вимовляти іноземні слова і грамотно будувати речення.

Записавшись до нас на заняття, ви швидко поглибите наявні у вас знання, навчитеся розмовляти вільно і без запинок, перестанете довго підбирати потрібні слова.

Заняття англійською з носієм мови по скайпу – це унікальна послуга, яку пропонує школа English Planet. Вона відсутня у більшості наших конкурентів і високо затребувана сьогодні серед людей, охочих швидко вивчити іноземну мову, так як дозволяє побудувати процес навчання найефективнішим чином.

Курси англійської по скайпу – Ціна

Записавшись на наші курси, ви отримаєте можливість вивчати недорого англійську мову по скайпу. Щоб дізнатися точну ціну уроків англійської по скайпу, замовляйте на нашому сайті зворотний дзвінок або телефонуйте самі по нашому телефону.

Наші учні мають можливість вивчати англійську по скайпу недорого і при цьому отримувати глибокі знання. Вартість послуги залежить від форми навчання, розміру групи, частоти і тривалості занять.

Щоб почати вивчати англійську по скайпу з носієм недорого, дзвоніть нам і записуйтеся на заняття. Ви зможете вибрати індивідуальну форму навчання або віддати перевагу заняттям в міні-групі. Індивідуальні заняття коштують дорожче групових, але є більш ефективними.

Закрыть меню