English Planet. Пн-Пт с 10:00 - 21:00. Сб-Вс с 10:00 - 18:00 ☎ (073) 355 21 93

Курси англійської в Києві – школа English Planet

Запишись на курси англійської у Києві – зроби крок назустріч досконалості! Почавши навчатися у школі English Planet, ви зможете вивести знання іноземної мови на новий рівень. Високий рівень професіоналізму викладачів нашої школи дозволяє робити уроки цікавими та захоплюючими, а процес навчання – продуктивним та високоефективним. Нові знання на курсах англійської мови у Києві засвоюються набагато швидше та легше, ніж під час шкільних уроків.

Відвідуючи курси англійської мови біля КПІ, ви вивчаєте мову методом максимального занурення в англомовне середовище, матеріали подаються в доступній комунікативній формі. Студенти англійських курсів отримують можливість вибрати найбільш підходящу для себе програму, а ми забезпечуємо її оптимальне наповнення лексикою, граматикою, практикою говоріння та сприйняття на слух.

У нас – найкращі курси англійської мови у місті з дуже високим рівнем викладання. Тільки у нас є індивідуальний підхід до КОЖНОГО студента. Наші вчителі приділяють особливу увагу розмовній практиці англійською мовою, що дозволяє навчитися вільному спілкуванню іноземною мовою. Студенти курсів англійської у Києві багато спілкуються між собою та з викладачами, серед яких носії мови з Великобританії, Австралії та США, тому студенти дуже швидко вдосконалюють свої мовні навички.

Курси які пропонує школа English Planet

Курс
Переваги
Початок
Детальніше
Англійська Індивідуально
ціна від 400 грн/год
тривалість та час заняття индивідуальні
з носієм мови або українським викладачем
індивідуально Дізнатися Детальніше
Англійський Інтенсив
вартість курсу 6400 грн
курс триває 2 місяці, 4 заняття на тиждень
групи по 6 чоловік
заняття по 1 год 30 хв.
протягом року
можна приєднатися в будь-який час
*за результатами тестування
Дізнатися Детальніше
Літній Інтенсив Англійської
вартість курсу 4900 грн
курс триває 2 місяці влітку, 3 заняття на тиждень
групи по 6 чоловік
заняття по 1 год 30 хв.
Липень-Серпень Дізнатися Детальніше
Англійська по Скайпу
ціна заняття від 400 грн/год
час заняття индивідуальний
тривалість заняття 60-90 хв
з носієм мови або українським викладачем
індивідуально Дізнатися Детальніше
Англійська для Дорослих
вартість курсу 11600 грн
курс триває 4 місяців, 3 заняття на тиждень
заняття по 1,5 години
10 вересня и 10 лютого
2 семестри на рік
можна приєднатися в будь-який час
*за результатами тестування
Дізнатися Детальніше
Денний Дитячий Табір
вартість зміни 7200 грн.
всі заходи проводяться англійською мовою
групи по 4-10 чоловік в залежності від віку
обіди включені у вартість
10 днів/зміна
Червень-Серпень
10 днів/зміна
Дізнатися Детальніше
Бізнес Англійська
вартість курсу від 4900 грн
курс триває 1,5 міс.
20 занять по 1,5 год
до 6 чоловік в групі
протягом року Дізнатися Детальніше
Розмовна Англійська
вартість курсу від 4900 грн
курс триває 2 міс
заняття 3 рази на тиждень, по 1,5 год
4-6 чоловік в групі
Липень-Серпень Дізнатися Детальніше
Англійська Для Дітей
вартість курсу від 1600 грн
курс триває 9 місяців
заняття 2 рази на тиждень по 60 або 90 хв.
03.09-31.05
можна приєднатися в будь-який час
*за результатами тестування
Дізнатися Детальніше
Англійська Для Початківців
вартість курсу від 4900 грн
курс триває 3 місяці
заняття 2 рази на тиждень по 1,5 год
протягом року Дізнатися Детальніше

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ!

Які курси англійської мови потрібні саме вам?

➥ Для максимальної ефективності вибирайте заняття англійською в міні групах з інтенсивністю не менше 3-х разів на тиждень по 2 години. Це перевірена досвідом програма “Англійська 3в1“, де за семестр ви пройдете рівень загального курсу англійської, бізнес англійської та розмовного практикуму. 

Людям, які виїжджають в англомовну країну,  варто вибрати короткий 2-місячний курс «Розмовна Англійська». Для бізнес-цілей ми розробили спеціальну програму «Бізнес Англійська», яка розрахована на студентів, які вже мають базову підготовку.

Маленьким учням ми пропонуємо курс «Англійська для дітей», який передбачає проведення занять у захоплюючій ігровій формі. Також вони можуть відвідувати наш денний дитячий табір, який функціонує влітку.

➥ Люди, яким незручно відвідувати очні заняття, які ми проводимо в офісі школи, мають можливість займатися англійською дистанційно, брати уроки англійської мови по Скайпу або Zoom. Це індивідуальні або групові заняття із максимальною ефективністю.

Вивчення англійської мови у школі English Planet

На наших курсах англійської у Києві студенти займаються з викладачем індивідуально або у невеликих групах. Процес навчання спрямовано на розвиток комунікативних навичок, поліпшення знання граматики, розширення словникового запасу.

У школі англійської працюють досвідчені, висококваліфіковані викладачі, які вміють знаходити правильний підхід до кожного учня. Наші вчителі у своїй роботі використовують програми та методики, розроблені провідними британськими фахівцями. Також вони активно застосовують авторські розробки, створені на основі власного викладацького досвіду.

На курсах англійської мови в Києві можуть займатися учні різного віку та різного рівня підготовки. Ми комплектуємо групи, ґрунтуючись на рівні володіння мовою нашими учнями, який визначаємо у процесі тестування.

Чому саме наші курси англійської?

Насичені програми 

Наші курси англійської КПІ – найкраща пропозиція у Києві з вивчення іноземної мови у категорії ціна/якість. Заняття проходять дуже цікаво та динамічно. Процес навчання побудований таким чином, щоб учні отримували та засвоювали великі обсяги нових знань, при цьому не перевантажуючись виконанням домашніх завдань.

Висока ефективність

Наші учні, які навчаються на курсах англійської Політех, роблять великі успіхи в освоєнні іноземної мови. За час проходження навчання на наших курсах англійської КПІ вони дізнаються багато нового та цікавого. Ми використовуємо ефективні британські учбові комплекси від провідних видавництв.

Унікальні методи навчання

Заняття проходять у нас у комунікативній формі – розігруємо діалоги, проводимо диспути та дискусії, які покращують розмовні навички наших учнів. Студенти курсів англійської Політех беруть участь у театральних виставах, тематичних святах, обговореннях фільмів англійською мовою та інших заходах.

Досвідчені викладачі

На курсах англійського КПІ з учнями займаються професійні викладачі, які мають глибокі знання та великий досвід роботи. Вони постійно підвищують свій професійний та педагогічний рівень, відвідуючи відповідні тренінги та семінари, що підтверджується численними сертифікатами.

Як проходять заняття англійською в нашій школі? 

➤ Максимум розмовної практики

У нашій мовній школі учні спілкуються між собою та з викладачами виключно англійською. Це забезпечує швидке розширення їх словникового запасу та покращення навичок володіння мовою.

➤ Програми для дітей та підлітків

Для дітей ми пропонуємо проведення навчання у захоплюючій ігровій формі. Програми будуються з урахуванням вікової психології дітей, що дозволяє формувати та утримувати інтерес дітей до вивчення іноземної мови.

Перегляд та обговорення фільмів

Учні разом дивляться фільми іноземною мовою і після перегляду обговорюють їх ключові моменти. Усе це сприяє розширенню словникового запасу учнів, поглибленню наявних знань.

Театральні постановки

Учні школи англійської мови беруть участь у сценках та виставах. Розучуючи свої ролі, вони поглиблюють знання іноземної мови, вчаться вільно говорити нею.

➤ Дитячий мовний табір

Влітку наші юні учні мають змогу відвідувати денний мовний табір. Тут вони протягом усього дня спілкуються англійською, займаються з педагогами, грають, обідають, відвідують цікаві екскурсії.

➤ Заняття по Скайпу

За бажанням учні школи вивчення англійської мови мають можливість використовувати дистанційну форму навчання, яка передбачає заняття через інтернет (Zoom, Skype).

Де ми знаходимося? Найкращі курси англійської поряд з Метро КПІ

Наші курси англійської мови розташовані у дуже зручному місці, недалеко від центру Києва. Ми знаходимося за адресою пр. Перемоги, 30. Це зовсім поруч зі станцією метро «Політехнічний інститут».

Станція метро Політехнічний інститут знаходиться на червоній гілці метро Києва, неподалік проходить лінія швидкісного трамвая №1 та №3. Район КПІ вважається місцем студентства та освіти. Якщо ви вчитеся, працюєте або живете неподалік метро, ​​то дорога на наші курси англійської не займе більше 40 хвилин з будь-якого кінця міста. Поряд з нашим офісом розташовується кілька парків та скверів, тому ми маємо унікальну можливість проводити наші класні позакласні заняття на свіжому повітрі. У нас найкращі курси англійської в цьому районі.

Наш офіс ви зможете знайти дуже швидко. Якщо ж у вас виникнуть якісь труднощі, дзвоніть по телефону. Менеджер компанії допоможе вам зорієнтуватися і швидко дістатися наших курсів англійської в Києві КПІ.

Хороша транспортна розв’язка дозволяє учням приїжджати на уроки з англійської на будь-якому виді транспорту, не витрачаючи зайвого часу. До наших курсів англійської КПІ зручно добиратися як на особистому, так і на громадському транспорті. Завдяки можливості доїхати до нашого офісу на метро, ​​наші учні мають можливість уникнути автомобільних пробок. А від станції метро ви зможете дійти до наших курсів англійської КПІ за 3 хвилини.

Якщо ви плануєте приїжджати на курси англійської в Києві КПІ на власному автомобілі, вам також буде зручно залишити автомобіль на великій парковці неподалік нашого офісу.

Курси англійської мови з носієм

На курсах англійської КПІ кожне третє заняття проводиться носієм мови. Ця форма навчання є найефективнішою. При її використанні прогрес настає дуже швидко, набагато швидше, ніж за інших способів занять.

Студенти курсів англійської мови КПІ займаються за спеціально розробленими програмами. Постійно чуючи чисту англійську мову, вони поступово освоюють її, навчаються правильно вимовляти слова та звуки, грамотно будувати речення.

Заняття на англійських курсах з носіями мови дозволяють студентам зануритися в мовне середовище повністю, не відволікаючись ні на які сторонні речі. Це робить процес навчання максимально продуктивним, підвищує рівень засвоюваності навчального матеріалу.

Наші курси англійської мови допоможуть швидко освоїти іноземну мову людям з різним рівнем знань. Займатися у нас можуть як новачки, так і люди, які вже мають певні знання та навички.

Якщо ви вирішили вивчати іноземну мову з нуля, заняття з англійської мови в нашій мовній школі стануть оптимальним для вас варіантом. Наші розмовні клуби формуються за рівнем знань студентів, є навіть окремий клуб з носієм мови для підлітків. Маючи можливість спілкування з носієм мови, ви отримаєте можливість від початку навчання чути правильну іноземну мову, тому згодом вам не доведеться переучуватися.

Ті студенти, котрі хочуть підвищити свій рівень мови на наших заняттях, теж зможуть отримати багато корисної для себе. Заняття з носієм допоможуть їм виправити помилки у вимові, навчитися говорити грамотніше та вільно.

Можливість занять із носіями мови з Великобританії, Австралії чи США пропонують далеко не всі курси англійської мови, які сьогодні функціонують у столиці України. Ми надаємо своїм клієнтам цю унікальну можливість та гарантуємо їм швидке отримання очікуваного результату.

Наші викладачі не тільки знають досконало англійську мову, але й володіють унікальними методиками викладання, що дозволяють їм зробити освітній процес максимально продуктивним та успішним. Вони є кваліфікованими педагогами та мають професійні дипломи, що підтверджують наявність профільної освіти.

Займаючись на курсах англійської мови КПІ з носієм мови, ви зможете досягти багато чого. Вам вдасться не лише розширити словниковий запас, поглибити знання граматики, а також лексики, а ще й навчитися вільно говорити та думати іншою мовою.

Як проходять курси англійської мови з носієм мови?

Під час занять на курсах англійської мови максимум уваги приділяється усному спілкуванню. Учні постійно спілкуються з викладачем на різні теми, беруть участь у захоплюючих обговореннях і диспутах, слухають розповіді про життя людей з англомовних країн.

Ці заняття проходять у невеликих групах, які складаються з кількох людей. Невелика кількість учнів дозволяє викладачеві приділити належну увагу кожному з них, що зумовлює підвищення ефективності освітнього процесу.

За бажанням учень може вибрати індивідуальну форму навчання, що забезпечує максимальну ефективність занять. Займаючись з носієм мови індивідуально, ви зможете швидко підвищити свій рівень володіння англійською та досягти вражаючих результатів.

Школа англійської мови English Planet: Ціни 

Вартість занять на наших курсах англійської мови невисока і доступна для більшості бажаючих. Навчання у найкращій школі англійської мови – це вигідний внесок у власне майбутнє, яке обов’язково окупиться надалі.

Сьогодні знання англійської необхідно у різних сферах життя. Вільно володіючи іноземною мовою, легко знайти високооплачувану роботу. Вказавши цей фактор в анкеті, ви суттєво підвищите свої шанси знайти хорошу вакансію на сучасному ринку праці.

Також вивчення англійської мови стане в нагоді людям, які люблять багато подорожувати. Вільно володіючи цією мовою, ви зможете комфортніше почуватися в будь-якій країні, не тільки в англомовній. Ці навички допоможуть вам почуватися незалежним під час поїздки та отримати від неї набагато більше задоволення.

Знання, здобуті під час проходження курсів вивчення англійської мови, у майбутньому багато разів стануть у нагоді. Адже на уроках ви не лише вчите іноземну мову, а й отримуєте багато інформації про культуру інших країн, звички, традиції їх мешканців, дізнаєтеся корисні лайфхаки для подорожей.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ!

Вартість програм на наших курсах англійської поряд з метро «Політехнічний інститут» різниться. Вона залежить від різних факторів: кількості годин навчання, інтенсивності та складності програми.

Найдорожче коштують індивідуальні заняття з викладачем. Їхня вартість починається від 400 гривень на годину. Для деяких студентів такі уроки є найефективнішими. Вони підходять людям, які мають специфічні графіки роботи або навчання, і бажаючим освоїти програму навчання у максимально стислий термін.

Вартість групових занять може бути різною. Найдорожче коштує курс «Англійська для дорослих», тривалість якого становить п’ять місяців (50 занять, 100 астрономічних годин). Він передбачає проведення трьох двогодинних занять на тиждень.

Якщо ви хочете пройти навчання швидше, можете вибрати курс «Англійський інтенсив», який триває два місяці та передбачає проведення чотирьох півторагодинних занять на тиждень у групах по шість осіб. Вартість цього курсу складає 6400 гривень.

Зміна у дитячому денному таборі коштує 7200 гривень. Усі заходи для маленьких гостей цього табору проводяться англійською мовою. У вартість включено смачні, поживні обіди. Тривалість однієї зміни становить десять днів.

English Planet – Найкращі Курси Англійської в Києві!

Якщо ви шукаєте хороші курси англійської, відвідування яких забезпечить потрібний результат, звертайтесь до нас! Ми маємо найефективніші курси англійської мови в українській столиці. Відвідуючи їх, ви отримаєте глибокі знання та суттєво покращите свої мовні навички.

Важливе значення для наших клієнтів має доступна вартість навчання. Записавшись на наші недорогі курси англійської мови, ви зможете суттєво заощадити. Заняття з репетитором обійдуться вам значно дорожче, а ефект не завжди відповідає очікуванням. Хоча у Києві є й дешевші курси англійської мови, за співвідношенням ціна/якість ми знаходимося на першому місці.

Часто задавані питання

Школа English Planet находится в Киеве рядом с метро КПИ: пр. Победы, д. 30, 2 этаж, оф. 33.

Наши контакты: 📞 (044) 592-16-51 📞 (073) 355 21 93

e-mail: 📧 english_planet@hotmail.com

Время работы:

Пн-Пт с 10:00 – 21:00;

Сб-Вс с 10:00 – 15:00

Стоимость занятий английским в Киеве на наших курсах зависит от выбранной клиентом программы. Цена за индивидуальные занятия начинается от 300 гривен в час. Стоимость интенсивного курса в нашей школе английского языка в Киеве составляет 6400 гривен. За одну смену в летнем дневном лагере для ребенка вам будет необходимо заплатить 6700 гривен.

English Planet – это самые лучшие курсы английского языка в Киеве. Использование высокоэффективных методик, большой опыт преподавателей и творческий подход к работе позволили нам вывести процесс обучения на очень высокий уровень.

Наши ученики легко осваивают незнакомый для них язык, без труда повышают свой уровень владения английским, существенно улучшают словарный запас, начинают быстро и без ошибок говорить на английском с правильным произношением.

1. Решите, что для вашего ребенка предпочтительнее – посещение хороших курсов английского в Киеве или пребывание в дневном языковом лагере.

2. Выбирая самые лучшие курсы английского языка для ребенка, определитесь с формой обучения – очная либо дистанционная.

3. Определитесь, должен ли преподаватель быть носителем языка.

4. Решите, сколько человек должно быть в группе, как часто ребенок сможет посещать занятия, какой должна быть продолжительность недорогих курсов английского.

1. Какая форма обучения английском языку в Киеве является предпочтительнее – очная либо дистанционная?

2. Какие занятия вам подходят – групповые или индивидуальные?

3. С какой целью вы желаете изучать иностранный язык (работы, повседневного общения, зарубежной поездки и пр.)?

4. Насколько интенсивный курс вам необходим?

5. В какое время вам удобнее учиться в школе английского в Киеве, сколько уроков должно быть в неделю?

Сегодня изучать английский можно разными способами. Некоторые делают это при помощи специальных программ, другие обращаются к помощи профессиональных репетиторов, третьи записываются на языковые курсы.

Люди, записывающиеся на лучшие курсы английского в Киеве, выбирают наиболее удобную и эффективную форму обучения иностранному языку, обеспечивающую быстрое получение результата.

Load More

Закрыть меню