English Planet. Пн-Пт с 10:00 - 21:00. Сб-Вс с 10:00 - 18:00 ☎ (073) 355 21 93

Вирішили розпочати вивчення англійської чи відновити знання? Вам варто пройти тест на рівень володіння мовою, який призначений для вхідного контролю знань учнів. Це потрібно для правильної розробки програми навчання.

Онлайн тест

Де можна пройти мовний тест?

парень проходит тест на уровень английского языка с карандашом

Дізнатися, наскільки добре Ви знаєте англійську мову, можна на вебсайті школи English Planet. Наш тест для визначення знання мови можна пройти абсолютно безкоштовно. Він не обмежений часом, але для отримання оптимального результату краще проходити його за 40-45 хвилин. Це авторський онлайн-сервіс, що допомагає нам в автоматичному режимі, попередньо визначити Ваші знання мови і, на основі цього, побудувати ефективний план навчання для швидкого і грамотного вивчення англійської.

Мовний тест на знання англійської можна пройти, також прийшовши до школи English Planet особисто. Цей варіант тестування має на увазі ручний спосіб перевірки результатів. Такий мовний тест на рівень англійської цікавий тим, що за результатами тестування та встановлення рівня знання мови Ви зможете безкоштовно взяти участь у пробному уроці, розробленому спеціально для відповідного рівня.

Порівняльні характеристики ручного методу перевірки та автоматичної перевірки abcd-тесту.

Ручной метод проверки

зеленый смайлик 1Перевірка всіх навичок знання мови (аудіювання, письмо, читання, вміння говорити);

зеленый смайлик 2

Рівень володіння англійською визначається людиною;

зеленый смайлик 3

Можливість давати розгорнуті відповіді, що дозволить фахівцеві точніше встановити Ваш рівень володіння;

зеленый смайлик 4

Тест та співбесіда з досвідченим викладачем;

зеленый смайлик 5Точний результат.

Автоматична перевірка

красный смайлик 1Перевіряється тільки вміння грамотно будувати речення та сприймати англійські тексти при читанні;

красный смайлик 2Рівень знання англійської визначається програмою;

красный смайлик 3Форма тестування обмежена тільки ABCD відповідями;

красный смайлик 4Тест знань відбувається за зростанням від елементарного до складного одним модулем;

красный смайлик 5Не точний результат.

Розподіл знання англійської мови за рівнями

шкала уровня знаний языка CEFRЄ лише 7 рівнів знання англійської відповідно до загальноєвропейської шкали мовної компетенції CEFR, які відрізняються такими критеріями: обсяг словникового запасу, уміння його правильно застосовувати, сприйняття слів та фраз при спілкуванні, письмі, читанні.

  1. Beginner –новачок, що не вивчав раніше цю мову, з кількістю слів у запасі не більше ніж 1500.
  2. Elementary –людина з таким рівнем знання англійської знайома з популярними словами та фразами, здатна будувати нескладні речення. Словниковий запас від 1500 до 2500.
  3. Pre-intermediate –рівень людини, що володіє основами граматики, може підтримувати спілкування на побутові теми. Кількість слів у запасі 2500–3000.
  4. Intermediate –мовний тест на рівень англійської показав цей результат. Ви можете впевнено говорити і письмово висловлювати свої думки англійською, правда, з незначними труднощами. Словниковий запас від 3000 до 3250.
  5. Upper-intermediate –це рівень відмінного знання англійської, але не ідеальне. Він має на увазі здатність підтримати розмову на багато тем, і вміння виходити із скрутних ситуацій при незнанні будь-якого слова. Кількість слів - 3250 - 3750.
  6. Advanced – тест на знання англійської мови з таким результатом означає, що у Вас багатий словниковий запас, абсолютне знання всіх граматичних конструкцій. Ви можете швидко спілкуватися на найрізноманітніші теми. Словниковий запас - 3750–4500.
  7. Proficient – це рівень носія мови. Запас слів від 4500.

Тест на перевірку рівня англійської мови допоможе Вам виявити прогалини у знаннях та сильні сторони володіння цією іноземною мовою.

Пройти тест на рівень знання англійської!

Читайте повну інформацію про рівні англійської у нашому блозі. Та обирайте відповідні курси англійської мови.

Закрыть меню