English Planet. Пн-Пт с 10:00 - 21:00. Сб-Вс с 10:00 - 18:00 ☎ (073) 355 21 93

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) і міжнародні іспити, що підтверджують рівень знань англійської мови – це важливі заходи, від результатів яких напряму залежить Ваше найближче майбутнє.

Фахівці центру English Planet регулярно відстежують новини в тестах, аналізують і своєчасно оновлюють програми навчання, що гарантує ефективність навчання. Підготовка до іспитів з англійської мови – це спеціалізований курс навчання, орієнтований на результат. 

Підготовка до ЗНО з англійської мови

Хочете отримати високий бал ЗНО з англійської мови для вступу в один із ВУЗів нашої країни? Запишіться на курси підготовки до сдачі ЗНО з англійської мови в школу English Planet і отримайте той результат, на який розраховуєте.

Для того, щоб успішно здати ЗНО з англійської мови, потрібно не просто на певному рівні володіти мовою, а мати доведені до автоматизму навички виконання тестових завдань, подібні до яких обов’язково зустрінуться на іспитах. Підготовка до ЗНО з англійської включає в себе:

  • пропрацювання різних тестових завдань
  • набуття навички писати твори на завдану тему;
  • повторення курсу граматики для 10-11 класу на рівні спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови;
  • значне розширення словникового запасу, використання стійких словосполучень і фразових дієслів.

Автоматизм у виконанні тестових завдань необхідний, так як при здачі ЗНО, ключову роль відіграє часовий фактор.

Підготовка до IELTSподготовка к сдаче экзаменов IELTS в Киеве

International English Language Testing System (IELTS) – міжнародна система оцінки знання англійської мови розроблена з метою визначення рівня знання мови у людини, для якої англійська нерідна. Сертифікат про складання іспиту IELTS визнається імміграційними службами більшості англомовних країн у світі, зокрема Англії, Ірландії, Австралії, США, Канади, Нової Зеландії тощо.

Курси підготовки до IELTS у нашій школі включають комплекс заходів, який потрібен для успішного проходження тестування. Якщо Ви плануєте поїхати, щоб навчатися, працювати або проходити практику в англомовному суспільстві, то підготовка до IELTS в English Planet дозволить Вам з легкістю та впевненістю скласти цей іспит.

Підготовка до TOEFL

Test of English as a Foreign Language (TOEFL) – це американська система тестування, яка підтверджує рівень володіння англійською мовою, ця система визнається у багатьох країнах світу. Успішне його проходження служить ключем до вступу до лав студентів до одного з численних престижних ВНЗ США, Канади, Європи.

Щоб успішно скласти ці іспити, необхідно знати структуру цих тестів, вимоги до виконання завдань, вміти правильно розподілити час на їх виконання, врахувати багато інших нюансів, які допоможуть Вам отримати високий бал і не допустити зниження балу через дрібниці. Саме на це і спрямована підготовка до іспитів IELTS та TOEFL у нашій школі.

Школа English Planet має у своєму розпорядженні всі необхідні ресурси та достатній досвід, щоб курси підготовки до TOEFL та IELTS пройшли успішно, а головне результативно.

Як проходить підготовка до іспитів у нашій школі та яка ціна

Ви можете розпочати підготовку у будь-який час, тривалість від 1 до 9 місяців.

Вибрати зручне відвідування по 2-3 рази на тиждень.

Уроки відбуваються вдень та ввечері.

Вартість від 1920 грн. на місяць.

Записатися на курс

Школа англійської мови проводить навчання, починаючи з будь-якого рівня. Читайте відгуки про курси англійської в English Planet. Розмовна англійська - один з самих популярних курсів для спілкування та подорожей.

Закрыть меню